IHSAA Cross Country Regionals Team Results




2018 IHSAA Regional XC Championship


October 13, 2018




Results by RaceMaker Productions LLC www.racemaker.org

Final Team Results – Girls

Girls Varsity

Team – Zionsville

Finish Position – 1

Team Score (places): 31

Team Score (times): 1:34:09.53

Ave Time:18:49.91

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2722 Katelyn Wasson   2 2 18:27.91 18:27.91 0:38.05
2 2718 Anna Settle   5 7 18:37.47 37:05.38 0:47.61
3 2720 Sarah Petersen   7 14 18:59.64 56:05.02 1:09.78
4 2723 Brooke Meredith   8 22 18:59.95 1:15:04.97 1:10.09
5 2725 Lydia Moore   9 31 19:04.56 1:34:09.53 1:14.70
6 2721 Margaret Allen   (10) (41) 19:09.19 1:53:18.72 1:19.33
7 2719 Isabella Brady   (12) (53) 19:45.37 2:13:04.09 1:55.51

Team – Cardinal Ritter

Finish Position – 2

Team Score (places): 64

Team Score (times): 1:37:27.79

Ave Time:19:29.56

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2606 Mary Anna Wehrle   3 3 18:32.99 18:32.99 0:43.13
2 2609 Mariah Wehrle   4 7 18:35.23 37:08.22 0:45.37
3 2608 Hannah Wells   11 18 19:42.41 56:50.63 1:52.55
4 2611 Jenna Gruber   15 33 19:53.82 1:16:44.45 2:03.96
5 2612 Sarah Jacob   31 64 20:43.34 1:37:27.79 2:53.48
6 2613 Lauryn Harcus   (62) (126) 23:41.55 2:01:09.34 5:51.69
7 2615 Jessica Bontempo   (67) (193) 24:57.23 2:26:06.57 7:07.37

Team – Brownsburg

Finish Position – 3

Team Score (places): 81

Team Score (times): 1:38:52.20

Ave Time:19:46.44

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2535 Brooke Dixon   6 6 18:38.90 18:38.90 0:49.04
2 2534 Gabrielle Bische   13 19 19:45.85 38:24.75 1:55.99
3 2524 Alivia Gustrowsky   16 35 19:54.03 58:18.78 2:04.17
4 2529 Alison Ray   21 56 20:09.05 1:18:27.83 2:19.19
5 2532 Kiley VanNess   25 81 20:24.37 1:38:52.20 2:34.51
6 2527 Carly Altier   (27) (108) 20:34.65 1:59:26.85 2:44.79
7 2526 Faye Jessup   (35) (143) 20:55.96 2:20:22.81 3:06.10

Team – Avon

Finish Position – 4

Team Score (places): 104

Team Score (times): 1:40:39.24

Ave Time:20:07.85

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2477 Isabella Wall   17 17 19:59.96 19:59.96 2:10.10
2 2479 Katie Risner   18 35 20:00.47 40:00.43 2:10.61
3 2483 Lauren Myers   22 57 20:09.49 1:00:09.92 2:19.63
4 2481 Clare Wigger   23 80 20:10.28 1:20:20.20 2:20.42
5 2476 Elizabeth Myers   24 104 20:19.04 1:40:39.24 2:29.18
6 2487 Maya Abramson   (26) (130) 20:34.34 2:01:13.58 2:44.48
7 2486 Juliana Wall   (29) (159) 20:41.26 2:21:54.84 2:51.40

Team – Southport

Finish Position – 5

Team Score (places): 170

Team Score (times): 1:45:02.46

Ave Time:21:00.49

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2690 Adrianna Frederick   19 19 20:03.22 20:03.22 2:13.36
2 2691 Bella Green   32 51 20:44.13 40:47.35 2:54.27
3 2693 Nicole Manning   33 84 20:49.24 1:01:36.59 2:59.38
4 2692 Kayden Casey   34 118 20:53.31 1:22:29.90 3:03.45
5 2695 Micah Ellyson   52 170 22:32.56 1:45:02.46 4:42.70
6 2696 Cecelia Dunn   (58) (228) 23:23.32 2:08:25.78 5:33.46
7 2694 Kiara Moore   (65) (293) 24:34.99 2:33:00.77 6:45.13

Team – Plainfield

Finish Position – 6

Team Score (places): 172

Team Score (times): 1:45:34.75

Ave Time:21:06.95

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2665 Elizabeth Tomaszewski   28 28 20:37.51 20:37.51 2:47.65
2 2666 Addison Dockery   30 58 20:42.87 41:20.38 2:53.01
3 2664 Samantha Hayden   37 95 21:11.94 1:02:32.32 3:22.08
4 2669 Mackenzie VanBibber   38 133 21:28.15 1:24:00.47 3:38.29
5 2667 Araya Smith   39 172 21:34.28 1:45:34.75 3:44.42
6 2672 Lydia Fenley   (53) (225) 22:33.68 2:08:08.43 4:43.82
7 2671 Haley Honey   (54) (279) 23:13.79 2:31:22.22 5:23.93

Team – Perry Meridian

Finish Position – 7

Team Score (places): 196

Team Score (times): 1:48:20.15

Ave Time:21:40.03

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2646 Triniti Spurgeon   20 20 20:03.62 20:03.62 2:13.76
2 2641 Madelyn Alford   41 61 21:57.78 42:01.40 4:07.92
3 2649 Hallie Mills   42 103 21:58.48 1:03:59.88 4:08.62
4 2644 Selah Campbell   45 148 22:06.36 1:26:06.24 4:16.50
5 2650 Emma Hendrix   48 196 22:13.91 1:48:20.15 4:24.05
6 2645 Emmy Michael   (49) (245) 22:14.11 2:10:34.26 4:24.25
7 2651 Cara Hutson   (50) (295) 22:18.37 2:32:52.63 4:28.51

Team – Ben Davis

Finish Position – 8

Team Score (places): 198

Team Score (times): 1:48:18.29

Ave Time:21:39.66

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2509 Mariah Judy   14 14 19:47.84 19:47.84 1:57.98
2 2508 Toren Hartog   40 54 21:46.36 41:34.20 3:56.50
3 2505 Alexis Ruiz   46 100 22:07.15 1:03:41.35 4:17.29
4 2503 Amber Judy   47 147 22:13.63 1:25:54.98 4:23.77
5 2506 Aneicea King   51 198 22:23.31 1:48:18.29 4:33.45
6 2502 Jazlyn Gallardo Cortez   (60) (258) 23:33.77 2:11:52.06 5:43.91
7 2504 McKenzie Sharp   (66) (324) 24:55.11 2:36:47.17 7:05.25

Team – Greencastle

Finish Position – 9

Team Score (places): 213

Team Score (times): 1:49:18.15

Ave Time:21:51.63

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2598 Emma Wilson   1 1 17:49.86 17:49.86 0:00.00
2 2599 Sydney Kallem   36 37 21:03.33 38:53.19 3:13.47
3 2593 Audrie Brennan   56 93 23:18.64 1:02:11.83 5:28.78
4 2597 Mika Mozawa   59 152 23:30.33 1:25:42.16 5:40.47
5 2592 Olivia Headley   61 213 23:35.99 1:49:18.15 5:46.13
6 2596 Ella Dye Thomas   (68) (281) 25:37.48 2:14:55.63 7:47.62
7 2594 Dale Dye Thomas   (69) (350) 25:55.16 2:40:50.79 8:05.30

Team – North Putnam

Finish Position – 10

Team Score (places): 262

Team Score (times): 1:54:44.30

Ave Time:22:56.86

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2634 Anna Haste   43 43 22:02.97 22:02.97 4:13.11
2 2631 Grace Elmore   44 87 22:04.59 44:07.56 4:14.73
3 2630 Madison Trotter   55 142 23:15.85 1:07:23.41 5:25.99
4 2636 Jaden Day   57 199 23:18.94 1:30:42.35 5:29.08
5 2633 Katie Fry   63 262 24:01.95 1:54:44.30 6:12.09
6 2637 Taylor Hensley   (64) (326) 24:11.32 2:18:55.62 6:21.46
7 2632 Josie Lyons   (70) (396) 25:59.73 2:44:55.35 8:09.87

Team – Cascade

Finish Position – Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2548 Rebecca Parsons   Less Than 5   25:10.32 25:10.32 7:20.46

Team – Cloverdale

Finish Position – Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2552 Lily Monnett   Less Than 5   20:34.19 20:34.19 2:44.33
2 2550 Chelsie Edwards   Less Than 5   21:13.02 41:47.21 3:23.16
3 2551 Macie Couch   Less Than 5   22:27.47 1:04:14.68 4:37.61

Team – Covenant Christian (Indpls)

Finish Position – Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2556 Ashlyn Hastings   Less Than 5   19:42.80 19:42.80 1:52.94
2 2555 Harland Lory   Less Than 5   21:08.01 40:50.81 3:18.15

Team – Crawfordsville

Finish Position – Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2560 Madison Fry   Less Than 5   19:38.97 19:38.97 1:49.11
2 2558 Lauren Kellerman   Less Than 5   21:03.36 40:42.33 3:13.50
3 2559 Shelby Green   Less Than 5   22:38.54 1:03:20.87 4:48.68

Team – Danville Community

Finish Position – Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2573 Natalie Dayharsh   Less Than 5   20:30.34 20:30.34 2:40.48

Team – Decatur Central

Finish Position – Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2586 Ayva Schmalz   Less Than 5   20:54.56 20:54.56 3:04.70
2 2588 Kamryn Arnold   Less Than 5   21:40.51 42:35.07 3:50.65
3 2587 Angelina Gregory   Less Than 5   22:11.70 1:04:46.77 4:21.84

Team – Herron

Finish Position – Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2601 Rachel Bowling   Less Than 5   20:12.52 20:12.52 2:22.66
2 2600 Neva Harke   Less Than 5   23:26.72 43:39.24 5:36.86
3 2602 Izzy Pippen   Less Than 5   23:45.60 1:07:24.84 5:55.74

Team – International School of Indiana

Finish Position – Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2629 Claire Kaneshiro   Less Than 5   20:49.28 20:49.28 2:59.42

Team – South Putnam

Finish Position – Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2686 Samara Young   Less Than 5   20:55.98 20:55.98 3:06.12

Team – Speedway

Finish Position – Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2711 Courtney Merrill   Less Than 5   20:07.44 20:07.44 2:17.58

Team – Tri-West Hendricks

Finish Position – Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2715 Anna Bohbrink   Less Than 5   21:43.09 21:43.09 3:53.23




2018 IHSAA Regional XC Championship


October 13, 2018




Results by RaceMaker Productions LLC www.racemaker.org

Final Team Results – Boys

Boys Varsity

Team – Zionsville

Finish Position – 1

Team Score (places): 47

Team Score (times): 1:21:40.68

Ave Time:16:20.14

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2731 Robert Pratt   2 2 16:00.88 16:00.88 0:02.77
2 3065 Jesus Garcia   3 5 16:03.31 32:04.19 0:05.20
3 3067 Andrew Stuff   9 14 16:23.09 48:27.28 0:24.98
4 3063 Joseph Romanyk   10 24 16:26.68 1:04:53.96 0:28.57
5 3061 William Pitts   23 47 16:46.72 1:21:40.68 0:48.61
6 3066 Nico Barrett   (28) (75) 16:59.68 1:38:40.36 1:01.57
7 3062 Jack Sampson   (30) (105) 17:03.96 1:55:44.32 1:05.85

Team – Avon

Finish Position – 2

Team Score (places): 65

Team Score (times): 1:22:15.58

Ave Time:16:27.12

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2490 Ethan Goddard   4 4 16:04.70 16:04.70 0:06.59
2 2497 Nathaniel Beeler   7 11 16:14.63 32:19.33 0:16.52
3 2491 William Sims   14 25 16:32.96 48:52.29 0:34.85
4 2499 Awet Hailu   19 44 16:40.93 1:05:33.22 0:42.82
5 2488 Benjamin Schmitt   21 65 16:42.36 1:22:15.58 0:44.25
6 2495 Justin Loh   (25) (90) 16:55.50 1:39:11.08 0:57.39
7 2496 Ethan Maharas   (52) (142) 17:51.94 1:57:03.02 1:53.83

Team – Brownsburg

Finish Position – 3

Team Score (places): 68

Team Score (times): 1:22:33.13

Ave Time:16:30.63

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2543 Alexander Freeman   6 6 16:10.79 16:10.79 0:12.68
2 2537 Tyler Nolan   13 19 16:32.29 32:43.08 0:34.18
3 2541 Jacob Kodrick   15 34 16:33.93 49:17.01 0:35.82
4 2545 Trevor Nolan   16 50 16:35.65 1:05:52.66 0:37.54
5 2547 Kole Kelley   18 68 16:40.47 1:22:33.13 0:42.36
6 2546 Joshua Limbil   (39) (107) 17:19.10 1:39:52.23 1:20.99
7 2544 Austin Alley   (40) (147) 17:20.90 1:57:13.13 1:22.79

Team – Ben Davis

Finish Position – 4

Team Score (places): 107

Team Score (times): 1:23:47.33

Ave Time:16:45.47

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2515 Shewaferahu Gared   5 5 16:08.73 16:08.73 0:10.62
2 2512 Zachary Brickler   12 17 16:31.52 32:40.25 0:33.41
3 2522 Manamanya Opiew   22 39 16:45.25 49:25.50 0:47.14
4 2523 Carlos Davalos   27 66 16:58.25 1:06:23.75 1:00.14
5 2520 Yosef Solomon   41 107 17:23.58 1:23:47.33 1:25.47
6 2518 Christopher Hutto   (45) (152) 17:35.37 1:41:22.70 1:37.26
7 2521 Antonio Vargas   (46) (198) 17:39.20 1:59:01.90 1:41.09

Team – Cardinal Ritter

Finish Position – 5

Team Score (places): 147

Team Score (times): 1:24:57.57

Ave Time:16:59.51

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2619 Paul Stamm   1 1 15:58.11 15:58.11 0:00.00
2 2620 Mitchell Jacob   32 33 17:07.34 33:05.45 1:09.23
3 2623 Peter Sperry   34 67 17:09.04 50:14.49 1:10.93
4 2621 Will Stamm   38 105 17:18.97 1:07:33.46 1:20.86
5 2617 Eli Busch   42 147 17:24.11 1:24:57.57 1:26.00
6 2626 Michael Mark   (65) (212) 19:10.26 1:44:07.83 3:12.15
7 2628 Wesley Kochell   (66) (278) 19:16.82 2:03:24.65 3:18.71

Team – Crawfordsville

Finish Position – 6

Team Score (places): 152

Team Score (times): 1:25:53.28

Ave Time:17:10.66

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2564 Riley Fyffe   11 11 16:28.71 16:28.71 0:30.60
2 2566 Eli Widmer   20 31 16:41.86 33:10.57 0:43.75
3 2565 Drake Hayes   31 62 17:06.74 50:17.31 1:08.63
4 2571 Hunter Hutchison   33 95 17:08.68 1:07:25.99 1:10.57
5 2562 Cole Watt   57 152 18:27.29 1:25:53.28 2:29.18
6 2567 Arthur Ruano   (59) (211) 18:31.14 1:44:24.42 2:33.03
7 2569 Devin Burris   (69) (280) 20:33.66 2:04:58.08 4:35.55

Team – Plainfield

Finish Position – 7

Team Score (places): 158

Team Score (times): 1:25:51.86

Ave Time:17:10.37

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2684 Dalton Kane   8 8 16:18.00 16:18.00 0:19.89
2 2682 Spencer Decker   17 25 16:39.21 32:57.21 0:41.10
3 2676 Corban Gannaway   36 61 17:14.69 50:11.90 1:16.58
4 2683 Hayden Schmidt   43 104 17:28.89 1:07:40.79 1:30.78
5 2675 Samuel Thomas   54 158 18:11.07 1:25:51.86 2:12.96
6 2674 Caden McClure   (56) (214) 18:23.97 1:44:15.83 2:25.86
7 2680 Stafan Allen   (63) (277) 18:52.06 2:03:07.89 2:53.95

Team – Danville Community

Finish Position – 8

Team Score (places): 212

Team Score (times): 1:27:39.00

Ave Time:17:31.80

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2580 Alec Means   29 29 17:00.91 17:00.91 1:02.80
2 3090 Josh Cruz   35 64 17:14.35 34:15.26 1:16.24
3 2574 Garrett Deskovick   47 111 17:40.87 51:56.13 1:42.76
4 2579 Wyatt Dorsey   48 159 17:43.73 1:09:39.86 1:45.62
5 2578 Jake Roof   53 212 17:59.14 1:27:39.00 2:01.03
6 2582 Joseph Oliver   (58) (270) 18:30.17 1:46:09.17 2:32.06
7 2583 David Cruz   (70) (340) 21:12.22 2:07:21.39 5:14.11

Team – Southport

Finish Position – 9

Team Score (places): 216

Team Score (times): 1:27:59.20

Ave Time:17:35.84

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2702 Nick Frank   24 24 16:48.78 16:48.78 0:50.67
2 2705 Malachi Hampshire   37 61 17:18.25 34:07.03 1:20.14
3 2701 Jackson Meier   49 110 17:44.07 51:51.10 1:45.96
4 2706 Blake Kottlowski   51 161 17:51.79 1:09:42.89 1:53.68
5 2703 Bryan Martinez   55 216 18:16.31 1:27:59.20 2:18.20
6 2709 Justin Polly   (60) (276) 18:45.03 1:46:44.23 2:46.92
7 2704 Jonathan Melendez   (61) (337) 18:46.64 2:05:30.87 2:48.53

Team – Perry Meridian

Finish Position – 10

Team Score (places): 246

Team Score (times): 1:30:09.60

Ave Time:18:01.92

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2653 Andrew Haggerty   26 26 16:56.63 16:56.63 0:58.52
2 2658 Jakob Orr   44 70 17:31.22 34:27.85 1:33.11
3 2659 Oswaldo Gil-Ceja   50 120 17:48.97 52:16.82 1:50.86
4 2663 Zackary Bunnell   62 182 18:51.69 1:11:08.51 2:53.58
5 2656 Elijah Webb   64 246 19:01.09 1:30:09.60 3:02.98
6 2660 Evan Ferguson   (67) (313) 19:27.92 1:49:37.52 3:29.81
7 2652 Dean Schmidt   (68) (381) 19:40.91 2:09:18.43 3:42.80

Team – Cascade

Finish Position – Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2549 Preston Fox   Less Than 5   17:30.18 17:30.18 1:32.07

Team – Cloverdale

Finish Position – Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2553 Rylan Hall   Less Than 5   18:16.27 18:16.27 2:18.16

Team – Covenant Christian (Indpls)

Finish Position – Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2557 Clayton Reichanadter   Less Than 5   18:04.17 18:04.17 2:06.06

Team – Decatur Central

Finish Position – Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2590 Avry Mason   Less Than 5   17:48.26 17:48.26 1:50.15
2 2589 Nathaniel Wachnicki   Less Than 5   18:05.31 35:53.57 2:07.20
3 2591 Regan Overman   Less Than 5   18:51.70 54:45.27 2:53.59

Team – Herron

Finish Position – Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2604 Eli Eckert   Less Than 5   16:52.52 16:52.52 0:54.41
2 2605 John Bowling   Less Than 5   17:58.42 34:50.94 2:00.31
3 2603 Jason Montgomery   Less Than 5   20:11.75 55:02.69 4:13.64

Team – North Putnam

Finish Position – Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2638 John Huffman   Less Than 5   17:47.68 17:47.68 1:49.57
2 2639 Zach Huff   Less Than 5   17:57.61 35:45.29 1:59.50

Team – South Putnam

Finish Position – Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2688 Austin Rumley   Less Than 5   16:33.30 16:33.30 0:35.19
2 2687 Eric Hinkle   Less Than 5   17:56.02 34:29.32 1:57.91

Team – Southmont

Finish Position – Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2689 Thomas Richardson   Less Than 5   17:39.69 17:39.69 1:41.58

Team – Speedway

Finish Position – Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2713 Nick Curran   Less Than 5   17:12.26 17:12.26 1:14.15
2 2714 Chris Gomez   Less Than 5   17:32.21 34:44.47 1:34.10
3 2712 Sam Davis   Less Than 5   18:14.00 52:58.47 2:15.89

Team – Tri-West Hendricks

Finish Position – Inc.

Team Score (places): Inc.

Team Score (times):

Pos Bib No Name   O’All Place Cum Place Time Cum Time Time Back
1 2717 Bryson Gilley   Less Than 5   17:06.62 17:06.62 1:08.51
2 2716 Peyton Moulder   Less Than 5   18:49.33 35:55.95 2:51.22